Fotografia.cz

FOTOPRÁCE

Fotografia Zlín nabízí digitální zpracování fotografií jako je foto z filmu, foto z digitálních dat, přenosy filmů na dvd, fotopráce spojené s grafikou, fotomontáže, fotorekonstrukce starých a poničených snímků, reklamní grafiku, velkoformátové tisky a jejich laminace jednostranné i oboustranné, úpravy povrchů (seal) jež ochrání fotografie před všemy škodlivými vlivy. Zpracováváme fotky na výkonném stroji s tou nejlepší obsluhou, stojí za námi léta praxe a kvalita dosud zhotovených zakázek. Fotopráce nabízíme s nejkratšími termíny. Grafika pro školní skupiny, první školní rok, svatby a svatební rámečky, oznámení, grafické návrhy pozvánek a reklamních letáků, reklamní fotografie a velkoplošný tisk - od návrhu po konečnou realizaci. Máme desítky sběren po celé moravě, sběrny na fotokeramiku ( fotoporcelán ) po celé České Republice. nabízíme 8 základních tvarů fotoporcelánových plaket .... atd.

FOTO Z FOTOGRAFIE


Jedná se o zhotovení fotografie z fotografie(FOTO Z FOTA). Přijímáme klasickou papírovou fotografii do velikosti 20 x30 cm, nejlépe v lesklém provedení, hladké bez struktury papíru /rastr, zrnitý…/ volné nesvázané a nepodlepené fotografie.
FOTO Z FOTA -předlohu přímo skenujeme(bez uložení dat v počítači) a zhotovujeme digitálním osvitem na papír požadované velikosti a povrchu BEZ DALŠÍCH ÚPRAV.
Požaduje-li zákazník zhotovení 1:1, je nutné to označit do poznámky na zakázkovém sáčku.


REPRODUKCE


Jedná se o naskenování předlohy maximální velikosti 20x30 cm (papírová čb. nebo barevná fotografie) případně negativ typ 120 a 135 nebo čb plochý film, a její digitální úprava na počítači dle požadavku zákazníka.Výřezy, umístění více kusů z téhož snímku, korekce barev a kontrastu, změkčení obrazu, odstranění červených očí, drobné retuše(např.: datum na snímku, malý škrábanec, malý flek...), popř. zhotovení nestandardního formátu fotografie.

 

REPRODUKCE S ÚPRAVOU

Dokreslení oděvu, dokreslení pozadí, retuš mechanických vad, složitější portrétní retuš jedné osoby.
(retuš mechanických vad, retuš obličeje, snížení /zvýšení/ kontrastu, dokreslení stávajícího pozadí, nakreslení nového pozadí, dokreslení stávajícího oděvu, nakreslení saka, odstranění razítka ze snímku, zvětšení plochy pozadí kolem hlavy, odstranění svatební kytky ze snímku...)

 

REKONSTRUKCE-MONTÁŽE


Rekonstrukce fotografie, je-li již fotografie značně mechanicky poškozena nebo je nutné dokreslit větší část obrazu. Montáž dvou či více snímků (osob) spojením do jednoho snímku tak, aby velikosti obličejů působily co nejvíce přirozeně. Při sjednání zakázky nutno ujasnit pozici osob na snímku (např. žena vlevo...) a rovněž i tvar fotografie (na výšku či šířku).

VELKOPLOŠNÝ TISK + POVRCHOVÉ ÚPRAVY


Jedná se o jedinečnou technologii inkoustového tisku na tiskárně značky EPSON se stálostí barev až 75 roků. Na výběr je velké množství tiskových materiálů. Zde uvádíme tři nejpoužívanější typy materiálů: fotopapír (175 g /m2), bílý matný papír (175 g /m2) a Canvas (imitace plátěného povrchu). Tisky je možno opatřit laminací pro zvýšení ochrany proti mechanickému poškození, také nabízíme na tisk nakašírování oboustranné samolepky nebo rovnou tisk nakašírovat na desku z lehčeného PVC - FOREX. Níže uvedené ceny jsou za jednotlivé úkony.

SKENOVÁNÍ FILMŮ A FOTOGRAFIÍ

FILMOVÝ SKEN - pro různé velikosti od náhledů až po formát 25x38 ve 300 Dpi

FILMOVÝ SKEN-SUPER -u skenování SUPER se nastříhané negativy ,nebo diapozitivy (max.6 snímků), skenují na skeneru NIKON SUPER COOLSCAN 8000 ED s optickým rozlišením 4000 Dpi a denzitou 4,2. Sken je určen pro fotografie větší než 25x38 cm. Objem dat pro kinofilmový snímek je cca 60 MB a pro svitkový film 6x9 cm cca 300 MB

SKENOVÁNÍ FOTOGRAFIÍ - pro různé velikosti, vždy 1:1 až po formát 20x30 s maximálním rozlišením 1200 Dpi